خلاصه مطالب:

معرفی سوئیس

تور سوئیس؛ اگر قصد سفر به کشورهای اروپایی را دارید برنامه ریزی خود را با یک تور گردشگری قوی و منضبط تجربه کنید.
چرا که همسفری با تورهای گردشگری شما را از انجام بسیاری از هماهنگی‌های جانبی راحت می‌سازد و خودش وظیفه سایر کارها و امور مربوط به سفرتان را فراهم می‌آورد.
در واقع هدف اصلی تورهای مسافرتی ایجاد فضایی امن با خاطری آسوده برای یک سفر به یادماندنی برایتان می‌باشد.

تور سوئیس

تور سوئیس

در میان کشورهای اروپایی جهان از مهمترین مقاصد پرهیجان و سرشار از جاذبه گردشگری، سفر به کشور ثروتمند و در عین حال زیبای سوئیس می‌باشد.
اگر قبلا به این کشور عزیمت نکرده اید و یا اطلاعات کافی از مناطق زیبای گردشی سوئیس ندارید ارزش همراهی این سفر را با تور سوئیس بهتر درک می‌کنید  معمولا گردشگری به شهرهای زیبای کشور سوئیس در فصل زمستان بیشتر توصیه می‌شود.
چرا که این کشور سرشار از موهبت طبیعت متناسب با هر نوع سلیقه ای و تجربه‌های شگفت آوری برای گردش و تفریح دارد.
طی سال‌های اخیر یکی از  محبوبترین تورهای گردش‌های پرطرفدار تور سوئیس ثبت شده است.
چرا که در یک سفر علاوه بر مناظر و مناطق گردشگری وجود امکانات رفاهی نیز بسیار مهم است تا لذت سفر را برایمان به ثبت خاطره‌ای دو چندان خوش تبدیل نماید. پس با دیپارول برای آشنایی بهتر و دریافت اطلاعات کامل تر به جهت یک انتخاب خوب در گردشگری همراه باشید.

دل انگیزترین تور مسافرتی تعطیلات نوروز

تعطیلات نوروزی فرصتی است تا دور از هرگونه مشغله کاری و خستگی‌های زندگی شلوغ شهری روزهایی را در کنار دوستان و خانوداده به سفری دلانگیز و آرام سپری کنیم.
از این رو، هوای روح بخش آغاز بهار و خنکای نسیم بهاری مارا دعوت به یک سفر نوروزی چند روزه با تور سوئیس می‌نماید.
حس شور انگیز اینکه شکلات‌های دلچسب سوئیسی را تجربه کنیم و همچنین به تماشای بهارانه کوه های آلپ بنشینیم و با گرم شدن هوا آب شدن برف روی قله‌هایص را نظاره‌گر باشیم ما را در انتخاب یک سفر اروپایی آن هم به کشور سوئیس در ایام نوروز مصممتر می‌کند.
سفر به بهشتی وصف نشدنی آن هم با ارائه خدمات مجموعه ای که تمام دغدغه‌های لازم به هماهنگی در طول سفر را برایتان هموار بسازد می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های زندگی خانوادگی شما باشد.
آشنایی با زندگی اروپایی و فرهنگ مردمان کشور سوئیس، تجربه یک خرید متفاوت با انواع فروشگاه‌های بزرگ و لوکس اعم از لوازم خانگی روز و مدرن دنیا، و خوراکی‌های متنوع و رنگارنگ و بسیاری از اتفاقات شیرین در سفر به سوئیس می‌تواند تعطیلات نوروزی شما را به آلبومی زیبا و به یادماندنی تبدیل نماید.

سفر با تور بلژیک

ارائه خدمات استثنائی تور سوئیس

انتخاب بهترین زمان گردش به کشور سوییس

آنچه تور سوئیس را در راس انتخاب‌های گردشگری قرار می‌دهد آب و هوای ممتاز و دل انگیز هر چهار فصل آن می‌باشد؛ چرا که کشور سوئیس در هریک از چهار فصل سال اختصاص به یک منطقه از گردشگری دارد.
شرایط اقلیمی و آب هوای سوئیس در فصل‌های سال در حال چرخش است.
مثلا  اگر علاقه به پیست‌های اسکی و لذت و هیجان این تفریح را دارید اواخر فصل پاییز و تمام فصل زمستان جاذبه‌های منحصر به فرد سوئیس شما را دعوت به این سفر می‌نماید. بخاطر اسقبال ویژه تورهای گردشگری در این دو فصل سال و هزینه بالای اجاره هتل و خرید بلیط، راهنمای تورسوئیس سعی دارد با تسلط کامل و آشنایی با بسیاری از هتل‌ها و رزو بلیط با قیمت مناسب، هزینه کرد شما را به حداقل برساند.
همچنین فصل بهار و تابستان سفر به کشور سوئیس از جمله به شهر زوربیخ آن بسیار مورد استقبال است.
وجود رودخانه‌های پر آب و خروشان تا چشمه‌های روح نوازی که از کوه های آلپ سرچشمه می‌گیرند حس شور و نشاط انرژی بخشی ایجاد می‌نماید.
شنا و قایق سواری دریاچه زوربیخ در فصل تابستان یک تفریح رویایی و فرصتی برای تجربه یک حس خوب و آرامبخش، عاری از مشغله‌های روزهای کاری است.

ارائه خدمات استثنایی تور سوئیس

شاید این سوال در ذهنمان باشد که اگر سفر دوم و یا چندمان به سوئیس باشد و یا اینه بتوانیم با مطالعه و پرس و جو اطلاعات لازم را کسب نمائیم دیگر چه نیاز به همراهی توسط تور مسافرتی است؟
در پاسخ باید بگوییم هرقدر هم ما بر اساس تجربه سفر و یا دریافت اطلاعات از منابع، نسبت به این سفر مطمئن باشیم باز هم توانایی حضور یک لیدر در کنارمان که چندین بار تجربه سفر به یکایک مناطق سوئیس را داشته و نکات ریز را به خوبی می‌داند و صدها اطلاعات جامعتر از ما دارد، اصلا قابل مقایسه با سفر انفرادی نیست.
در بسیاری از تورهای سوئیسی از طریق ارتباط دوستانه‌ای که با دوستان خود در کشور سوئیس دارند، می توانند خدمات کاملتری و بدون نقص را از جمله حفظ امنیت بیشتر، برطرف نمودن چالش‌های مربوط به دریافت ویزا، شناخت کامل به جاذبه‌های بکر در زورمیخ، لوزان، برن و سایر شهرها و روستاهای کشور سوئیس و بسیاری از خدمات دیگر که فقط از طریق ارتباط و سفر با تور سوئیس بدست می‌آید.
نگاه و هدف مؤسسات توریستی معتبر و برند، یک نگاه تجاری نیست بلکه ارائه بهترین خدمات به مسافران است.

سفر با تور بلغارستان

مجریان بهترین تورهای سوئیسی

انتخاب بهترین تور سوئیسی انتخاب مهمی است تا شما را از چالش های مربوط به رزو بلیط، رزوز اقامتگاه، تهیه وسیله نقلیه درون شهری در زمان گردش، مراجعه به کلینیک پزشکی در زمان کسالت ناشی از تغییر آب و هوایی،  بازدید از فروشگاه‌های معتبر و استاندارد جهت خرید سوغاتی، و بسیاری از امور دیگر دور نگه دارد.
از طرفی برگزیدن یک تور مسافرتی کامل و مرجع باید از واسطه گری دور باشد که شما را درگیر پرداخت هزینه‌های مضاعف نکند.
صاحبان و مدیران بهترین تورهای سوئیسی، خود مستقیما با مراکز مهم سوئیس ارتباط گرفته و شما تفاوت هزینه سفرتان را از طریق موسساتی که خود مجری مستقیم تور سوئیس هستند به راحتی درک خواهید کرد.
صنعت گردشگری در کشور ما آنقدر به قدرت رسیده که معمولا تورهای توریستی خبره آموزش‌ها و دوره‌های درون سازمانی برای لیدرها، کارکنان و عوامل خود برگزار می‌کنند.

بخصوص اینکه شما در سوئیس نیاز به یک مترجم خوب و با حوصله و یک لیدر با اخلاق و پر انرژی دارید که از لحظه به لحظه دقایق سفر خود بدون خستگی احساس لذت و تنوع داشته باشید.

تعهد اخلاقی در خصوص ایجاد یک سفر بدون حاشیه و بی نقص برای مسافران ویژگی بارز و اعتماد بخش تورهای گردشگری معتبر است.

اطلاعات تکمیلی سفر به سوییس