معرفی اسپانیا

قیمت تور اسپانیا

یکی از مهم‌ترین و پر‌اهمیت‌ترین مواردی که گردشگران هنگام رزرو بلیط و اقدام به سفر به آن توجه می‌کنند قیمت تور اسپانیا می‌باشد.
هزینه‌ی تور به عوامل مختلفی همچون نرخ روز یورو، هتل محل اقامت، تعداد شب‌های اقامت در هتل و خدمات دریافت شده در تور بستگی دارد.
به طور متوسط قیمت تور اسپانیا دارای چهار شب اقامت در یک هتل چهار ستاره برای مسافران حدودا ۶۹۰ یورو می‌باشد.
همچنین باید توجه کنید که قیمت گفته شده مجزا از هزینه‌ی پرواز است و باید هزینه‌ی رفت و برگشت بلیط هواپیمایی اسپانیا را نیز در نظر بگیرید.
دقت کنید که پرواز مستقیم تهران به مادرید و یا بارسلون گران‌تر از پرواز‌هاژ غیر مستقیم می‌باشند.
بنابراین مسافران می توانند جهت صرفه‌جویی در هزینه‌های خود پرواز غیرمستقیم را در برنامه‌ی سفر خود قرار دهند.

ویزای توریستی اسپانیا

یکی از روش‌های اخذ ویزای اسپانیا اقدام به دریافت ویزا به صورت گروهی است. جهت اخذ ویزای اسپانیا باید جهت تعیین وقت به سفارت مراجعه کنید.
وقت سفارت اسپانیا نیز در کشور ایران از طریق کارگزاری‌ BLS تعیین می‌شود. گردشگران برای پیگیری کار‌های ویزای خود از جمله تحویل مدارک و انگشت نگاری به صورت حضوری به سفارت مراجعه کنند.
افراد باید جهت انجام کار‌های خود کارت شناسایی و رسید دریافتی به همراه داشته باشند.

سفر با تور ایتالیا

بهترین زمان سفر به اسپانیا

یکی از سوالاتی که گردشگران به دنبال آن هستند این است که چه زمانی به اسپانیا سفر کنند.
در پاسخ به این سوال می‌توانیم بگوییم که کشور اسپانیا به علت داشتن آب‌و‌هوای معتدل در تمام روز‌های سال جهت گردشگری مناسب است اما به طور کلی به علت برگزاری جشنواره‌های دیدنی همچون شاه بلوط زمان‌های خاصی جهت بازدید از کشور اسپانیا تعیین می‌شود.
برای مثال ماه‌‌های مارس تا مه بهترین زمان برای پیاده‌روی، دوچرخه سواری و اسب سواری در حومه‌ی شهر‌های مادرید و بارسلونا است از این رو گردشگران زیادی این ماه‌ها را در برنامه‌ی گردشگری خود قرار می‌دهند.

خدمات تورهای اسپانیا

با رزو‌ر تور‌ اسپانیا از طریق شرکت کارگزاری معتبر یک سری خدماتی در طول سفر به شما ارائه خواهند داد، این خدمات می‌تواند شامل وارد زیر باشد:

هزینه روزانه سفر به اسپانیا

گردشگرانی که به اسپانیا سفر می‌کنند معمولا به صورت روزانه هزینه‌های زیادی را محتمل می‌شوند برای مثال وعده‌ی غذایی ۱۲ یورو، جابه‌جایی در شهر با تاکسی، مترو و یا اتوبوس به قیمت ۸ یورو باید هزینه کرد.
همچنین در صورتی که بخواهید از مکان‌های گردشگری و دیدنی بازدید کنید باید اقدام به تهیه‌ی‌ بلیط کنید از این رو باید به صورت میانگین ۷ الی ۱۵ یورو پرداخت کنید.
بهترین کار برای سفر به اسپانیا این است که تمامی هزینه‌های خود را قبل از سفر به اسپانیا با بودجه‌ی خود هماهنگ کنید.

ضمانت بانکی تور اسپانیا

معمولا جهت اعتماد به بازگشت مسافران از اسپانیا تور‌های اسپانیایی درخواست ضمانت‌نامه‌ی بانکی از مسافران دارند.
مبلغ ضمانت‌نامه باید در حدود ۴۰۰ میلیون الی یک میلیارد تومان باشد و تاریخ ضمانت‌نامه نیز ۲ روز بعد از بازگشت از اسپانیا دارای اعتبار باشد تاریخ اعتبار ضمانت‌نامه بدین معنی است که در صورتی که مسافری از اسپانیا برنگشت دو روز بعد مبلغ ضمانت نامه‌ی بانکی به درخواست آژانس مسافرتی پرداخت شود.
همچنین تمامی ضمانت نامه در وجه آژانس‌های مسافرتی صادر می‌شود و در صورتی که مسافری از اسپانیا برنگشت اعتبار آژانس اقدام کننده در نزد سفارت از بین خواهد رفت.
معمولا مسافران بیشترین سوالاتی را که می‌پرسند در رابطه با زمان اقدام به خرید تور، اقامت در اسپانیا، اختلاف قیمت‌ تور‌های مختلف و فاصله‌ی فرودگاه تهران تا بارسلونا است.
معمولا کارشناسان شرکت‌های کارگزاری در زمینه‌ی زمان اقدام به خرید تور مسافران را راهنمایی می‌کنند.
از آن‌جایی اخذ ویزای اسپانیا چندین ماه طول می‌کشد از این رو به مسافران پیشنهاد می‌شود که دو الی سه ماه قبل از تایم سفر اقدام به دریافت ویزا کنند. معمولا حدود ۲۱ روز برای دریافت جواب از سفارت در نظر گرفته می‌شود.
به طور معمول چهار شب برای اقامت در هتل‌های اسپانیا بهترین مدت زمان جهت اقامت می‌باشد زیرا در این مدت می‌توان کل شهر محل اقامت را گشت و همچنین در هزینه‌های سفر نیز صرفه جویی کرد.
همان‌طور که گفتیم اختلاف قیمت میان تور‌های اسپانیایی به علت خدمات مختلفی است که هر آژانس به مسافران خود ارایه می‌دهد هر چه مسافران هزینه‌ی بیشتری برای سفر خود پرداخت کنند خدمات بیشتری را نیز دریافت خواهند کرد.
از فرودگاه امام خمینی تهران تا فرودگاه ال پارت شهر بارسلون به مدت ۹ ساعت و ۱۵ دقیقه سفر هواپیمایی طول می‌کشد.
شما می‌توانید با مراجعه به شرکت‌های کارگزاری پیکج‌های مسافرتی تور اسپانیا را مشاهده کرده و با پرداخت هزینه‌ی مورد نظر برای سفر خود و همچنین ارائه‌ی مدارک لازم جهت اخذ ویزا برای شروع سفر خود اقدام کنید.
تور های لحظه آخری شرکت‌های کارگزاری نیز از جمله پیکج‌های بسیار مناسبی می‌باشند که شما می‌توانید با رزرو آن‌ها سفری با قیمت بسیار مناسب را تجربه کنید.

اطلاعات تکمیلی سفر به اسپانیا: